شركت سينا كارت در سال 1384 با هدف توليد انواع كارت بخصوص كارتهاي مورد مصرف در سيستم بانكي كشور و با سرمايه گذاري بخش خصوصي تاسيس و تجهيز گرديده است .

اين شركت در حقيقت مولود مجموعه اي موفق و پويا بنام چاپ گنجينه مي باشد كه بيش از 17 سال در زمينه چاپ و بخصوص چاپ روي مواد مصنوعي تجربه داشته است.                                                                                                                                                               

شركت سينا كارت اولين شركت خصوصي در زمينه توليد كارتهاي لمينيت شده از نوع مغناطيسي و هوشمند است كه تأمين بخش عمده ای از كارتهاي مورد نياز در كشور بخصوص بانک ها و موسسات مالی را برعهده دارد .

علاوه بر كارتهاي مغناطيسي و هوشمند ، انواع كارتهاي پيش پرداخته از نوع اسكرچ ( Scratch Card ) و همچنين كارتهاي گارانتی ، شناسايي ، وفاداري ، عضويت ،قرعه كشي ،جایزه و غيره ...، از جمله توليدات اين شركت هستند كه با استفاده از توان پرسنل کارآزموده و متخصص و همچنین مدرنترين ماشین آلات، توليد ، تست و بسته بندي مي گردند.

علاوه بر موارد فوق ، سینا کارت در زمینه چاپ روی مواد مصنوعی و همچنین تولید بسته بندی شفاف پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن، پی وی سی و پلی اتیلن فعالیت دارد .

این نوع بسته بندی برای اولین بار در کشور با نصب و راه اندازی ماشین آلات تخصصی مربوطه در کارخانه این شرکت تولید می گردد .

همه این امکانات زیر یک سقف ، در کارخانه جدید شرکت سینا کارت با زیر بنای 2650 متر مربع شامل 2000 متر مربع فضای تولیدی و 650 متر مربع فضای اداری و تاسیسات انجام می پذیرد .

فضایی با طراحی منحصر به فرد که در بر گیرنده همه الزامات تخصصی محصولات شرکت ، اصول زیست محیطی و همچنین امکانات امنیتی بی نظیر از جمله سیستم کنترل تردد هوشمند، دوربینهای مدار بسته با کنترل و ضبط 24 ساعته و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق می باشد .